Metin2 Pvp Serverler 76-99 Köpekde Kasıl Lonca Turnuvalı
pvp

Metin2 Serverler metin2 pvp Mt2 Pvp Duyuru: Metin2 Pvp Serverler
header end
Zindan2
SERVER BİLGİLERİ
4 OY

Server Adı
:
76-99 Köpekde Kasıl Lonca Turnuvalı
Durum
:
Server Açık
Derece
:
Kolay
Web Adresi
:
http://www.cehemetin2.dolunayserver.o
Banner Kodunuzu Sitenize Ekleyin VİP Server Kazanın !!!
SERVER TANITIMI

Cehe M2 | Tanıtım Konusu'na HOŞ GELDİNİZ !.

- Serverimiz orta derecelip olup 76 Başlangıç ve 99 Level son olarak ayarlanmıştır.
- Professional GM kadrosu ile hizmet vermektedir !
- Biyolog itemleri satılmak ile birlikte 1 tane'de kabul etmektedir. !
- Zırhçıda Çelik , Muharebe gibi itemler bulunmaktadır.
- Dönüşüm itemleri [Pul Pence 25 M , Eskrim Broşurü 10 M] Olarak ayarlanmıştır.
- Dönüşüm'ler direk +9 olarak ayarlanmıştır ve yanma oranı 0'dır. [Siyah Çelik +9 -> Mavi Çelik +9 , Muharebe +9 -> Triton +9 v.s]
- Droplarımız 1000'dir.
- Gereksiz Efsunlar Silinmekle birlikte Efsun Oranları Max HP : 3000 Yarı insan , Güç , Kritik v.s : 15 Olarak ayarlanmıştır !
- Şebnemlerin oranları ve dakikaları max. olarak sabittir .!
- User sayımız çoğaldıkça , ws turnuvaları , Lonca turnuvaları olacaktır.
- Tanıtımcı ve grafiker gm Alınıcaktır ! GM İLANI KONUMUZ İÇİN TIKLAYINIZ ! 
- Serverimiz'in ilk ayı 1GB sunucu'da olucaktır. Dolması durumunda 4 veya 8 GB Sunucu'ya geçirilecektir.
- Kapanma sorunu yoktur!

YORUMLAR

Her geçen yıl yenilenen ve güncellenen metin2 pvp servelarının getirdiği birbirinden farklı karakterler ve özellikler ile sizlere sunulan metin2 tanıtım ve reklamını yapmaktayız. Eski tr tipi emek serverler'de olan 1-99 betasız ve dönüşümsüz serverlerden bu zamana kadar gelen yep yeni özellikler oyunu bol dönüşümlü, simyalı, kuşaklı, lycanlı, 1-120 emek yada son seviye başla, gm başla metin2 server gibi farklı şekilde değişmektedir. Değişmeyen en önemli özelliklerden biri olan metin2 emek serverler yada metin2 wslik serverler gibi kelimeler içerisinde aslında pek çok özellik yer alıyor. Bilindiği üzere lycan karakterinin getirdiği lycan efsunları, metin2 simyalı pvp, metin2 emek pvp, metin2 pvp, metin2 emek server, metin2 lycanlı server, metin2 lycansız server, metin2 kuşaklı server, metin2 kapanmayan serverler yada her yıl saçma sapan şekilde açılan anlamsız metin2 pvp serverlar'den sıkıldıysanız sizlere yenilenen ve asla kapanmayan emek serverlar yada wslik serverler sunuyoruz. 2000'li yıllarından bu yana tanıtımlarını ve reklamlarını yaptığımız metin2 pvp server'lar ve metin2 serverler ile sizlere her zaman en iyi oyun keyfi ve fırsatı sunmaya devam ettik. Piyasada çok fazlasıyla metin2 bilişimi bulunmakta, bu bilişimlerin açtığı serverler gerek files'daki hatalar olsun, gerek ise sunucunun yani bilişimin donanımlarının yetersizliği ile kapanmakta. Sizlerde oynacağınız metin2 pvp serverları iyi seçerek pişman olmayacağınız kaliteli emek serveri yada kaliteli wslik pvp metin2 serverleri tercih edebilirsiniz.

Sitemap