Metin2 Pvp Serverler ScalpMt2 Hile Korumalı Tr Tipi Emek
pvp

Metin2 Serverler metin2 pvp Mt2 Pvp Duyuru: Metin2 Pvp Serverler
header end
Dönüşüm Küresi Kodları

Hiç bir yerde bulamayacağınız ve normal item olarak getiremediğiniz bu özel kürelerin kodlarını paylaşacağız. Metin2 pvp oyunlarında yada pvp serverler de güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz, gm hesaplarınızdan oluşturabileceğiniz dönüşüm küresi kodları, yani yabani uşak dönüşüm küresi kodu ve yavru örümcek dönüşüm küresi kodu gibi kodları sizlerle paylaşıyoruz.

/polyitem 502        :  ---> Yabani Uşak
/polyitem 2001     :   ---> Yavru Örümcek  Görüntülenme : 61331 Tarih : 24.11.2015

Etiketler : metin2 dönüşüm küresi kodu , dönüşüm küresi kodları , mt2 dönüşüm kodları , pvp serverler kodları , pvp dönüşüm küresi kodları , metin2 dönüşüm küresi , yabani uşak dönüşüm küresi , yavru örümcek dönüşüm kodu , metin2 kodları , metin2 gm kodları , metin2 pvp server ,

Her geçen yıl yenilenen ve güncellenen metin2 pvp servelarının getirdiği birbirinden farklı karakterler ve özellikler ile sizlere sunulan metin2 tanıtım ve reklamını yapmaktayız. Eski tr tipi emek serverler'de olan 1-99 betasız ve dönüşümsüz serverlerden bu zamana kadar gelen yep yeni özellikler oyunu bol dönüşümlü, simyalı, kuşaklı, lycanlı, 1-120 emek yada son seviye başla, gm başla metin2 server gibi farklı şekilde değişmektedir. Değişmeyen en önemli özelliklerden biri olan metin2 emek serverler yada metin2 wslik serverler gibi kelimeler içerisinde aslında pek çok özellik yer alıyor. Bilindiği üzere lycan karakterinin getirdiği lycan efsunları, metin2 simyalı pvp, metin2 emek pvp, metin2 pvp, metin2 emek server, metin2 lycanlı server, metin2 lycansız server, metin2 kuşaklı server, metin2 kapanmayan serverler yada her yıl saçma sapan şekilde açılan anlamsız metin2 pvp serverlar'den sıkıldıysanız sizlere yenilenen ve asla kapanmayan emek serverlar yada wslik serverler sunuyoruz. 2000'li yıllarından bu yana tanıtımlarını ve reklamlarını yaptığımız metin2 pvp server'lar ve metin2 serverler ile sizlere her zaman en iyi oyun keyfi ve fırsatı sunmaya devam ettik. Piyasada çok fazlasıyla metin2 bilişimi bulunmakta, bu bilişimlerin açtığı serverler gerek files'daki hatalar olsun, gerek ise sunucunun yani bilişimin donanımlarının yetersizliği ile kapanmakta. Sizlerde oynacağınız metin2 pvp serverları iyi seçerek pişman olmayacağınız kaliteli emek serveri yada kaliteli wslik pvp metin2 serverleri tercih edebilirsiniz.

Sitemap