Metin2 Pvp Serverler Metin2 quest aktif etme
pvp

Metin2 Serverler metin2 pvp Mt2 Pvp Duyuru: Metin2 Pvp Serverler
header end
Metin2 quest aktif etme

Metin2 serverinizde /usr/game/share/locale/turkey/quest dizinine eklediğiniz quest dosyaları direk aktif olmaz. Bu yüzden putty üzerinden quest isimleri ve dizinleri girilerek metin2 quest aktif etme işlemi yapılabilmektedir.

 

1- FTP ‘den /usr/game/share/locale/turkey/quest dizinine bağlanın.
2- Eklemek istediğiniz quest dosyasını bu dizine aktarın.
3- Putty adlı program ile serverınıza bağlanın.
4- Ardından aşağıdaki kodları putty ‘ye girin.
5- Ardından yaptığınız işlemleri aktif etmek için serverınıza reboot atın.

cd /usr/game/share/locale/turkey/quest
./qc QuestAdi.quest

Yukarıdaki şekilde yaptığınızda genede garanti olsun diye atıyorum gmservis.lua questi ise siz ./qc gmservis.qua diye deneyin kesin olmuş olsun diye.

Not: QuestAdi bölümüne FTP ‘ye aktardığınız quest dosyasının ismini girin.Görüntülenme : 61480 Tarih : 20.11.2015

Etiketler : metin2 quest , metin2 quest aktif etme , metin2 quest açma , metin2 quest çalıştırma , metin2 pvp quest aktif etme , mt2 quest , quest indir , metin2 questleri ,

Her geçen yıl yenilenen ve güncellenen metin2 pvp servelarının getirdiği birbirinden farklı karakterler ve özellikler ile sizlere sunulan metin2 tanıtım ve reklamını yapmaktayız. Eski tr tipi emek serverler'de olan 1-99 betasız ve dönüşümsüz serverlerden bu zamana kadar gelen yep yeni özellikler oyunu bol dönüşümlü, simyalı, kuşaklı, lycanlı, 1-120 emek yada son seviye başla, gm başla metin2 server gibi farklı şekilde değişmektedir. Değişmeyen en önemli özelliklerden biri olan metin2 emek serverler yada metin2 wslik serverler gibi kelimeler içerisinde aslında pek çok özellik yer alıyor. Bilindiği üzere lycan karakterinin getirdiği lycan efsunları, metin2 simyalı pvp, metin2 emek pvp, metin2 pvp, metin2 emek server, metin2 lycanlı server, metin2 lycansız server, metin2 kuşaklı server, metin2 kapanmayan serverler yada her yıl saçma sapan şekilde açılan anlamsız metin2 pvp serverlar'den sıkıldıysanız sizlere yenilenen ve asla kapanmayan emek serverlar yada wslik serverler sunuyoruz. 2000'li yıllarından bu yana tanıtımlarını ve reklamlarını yaptığımız metin2 pvp server'lar ve metin2 serverler ile sizlere her zaman en iyi oyun keyfi ve fırsatı sunmaya devam ettik. Piyasada çok fazlasıyla metin2 bilişimi bulunmakta, bu bilişimlerin açtığı serverler gerek files'daki hatalar olsun, gerek ise sunucunun yani bilişimin donanımlarının yetersizliği ile kapanmakta. Sizlerde oynacağınız metin2 pvp serverları iyi seçerek pişman olmayacağınız kaliteli emek serveri yada kaliteli wslik pvp metin2 serverleri tercih edebilirsiniz.

Sitemap