Metin2 Pvp Serverler Saltanat tipi files damage sorunu çözümü
pvp

Metin2 Serverler metin2 pvp Mt2 Pvp Duyuru: Metin2 Pvp Serverler
header end
Saltanat tipi files damage sorunu çözümü

Merhaba Arkadaşlar ;

Çoğu arkadaşımızın şikayeti olan Metin2 'de Saltanat filesindeki bu damage sorunları herkezin canını sıkmaya devam ediyor.

Artık canınız sıkılmasın bugün size bu saltanat tipi fileslerde olan damage sorununu yani skill sorununun çözümünü göstereceğim.

Ninja karakterlerdeki Zehirli Bulut skillinin fazla vurması ve diğer karakterlerin dengesiz ve oransız vurma gibi bütün sorunları kökten halledecek bu dosya ile artık damage sorununa kesin çözüm getiriyoruz.

Şimdi arkadaşlar bu damage sorunu oyununuzla yani gameden kaynaklı birşey olduğu için çözümünüde game dosyasının yani Filezilla programı ile oyununuza bağlanıp vereceğim dosyaları atarak çözüme ulaşacaksınız.

Çözüm ;

İndirdiğiniz dosyaları tek yapmanız gereken /var/db/mysql/player bölümüne Filezilla 'dan bu dosyaları atmaktır.

Dosyaları indirmek için tıklayın

 Görüntülenme : 62674 Tarih : 17.05.2015

Etiketler : Metin2 Damage Sorunu , Metin2 Ninja Zehirli Bulut Sorunu , Zehirli Bulut Damage Sorunu , Metin2 Skill Orantısız Sorunu , Orantısız Skill Çözümü , Ninja Zehirli Bulut Skill Çözümü , Metin2 Damage Sorunu Çözümü , Metin2 Skill Proto İndir , Metin2 Damage Dosyası ,

Her geçen yıl yenilenen ve güncellenen metin2 pvp servelarının getirdiği birbirinden farklı karakterler ve özellikler ile sizlere sunulan metin2 tanıtım ve reklamını yapmaktayız. Eski tr tipi emek serverler'de olan 1-99 betasız ve dönüşümsüz serverlerden bu zamana kadar gelen yep yeni özellikler oyunu bol dönüşümlü, simyalı, kuşaklı, lycanlı, 1-120 emek yada son seviye başla, gm başla metin2 server gibi farklı şekilde değişmektedir. Değişmeyen en önemli özelliklerden biri olan metin2 emek serverler yada metin2 wslik serverler gibi kelimeler içerisinde aslında pek çok özellik yer alıyor. Bilindiği üzere lycan karakterinin getirdiği lycan efsunları, metin2 simyalı pvp, metin2 emek pvp, metin2 pvp, metin2 emek server, metin2 lycanlı server, metin2 lycansız server, metin2 kuşaklı server, metin2 kapanmayan serverler yada her yıl saçma sapan şekilde açılan anlamsız metin2 pvp serverlar'den sıkıldıysanız sizlere yenilenen ve asla kapanmayan emek serverlar yada wslik serverler sunuyoruz. 2000'li yıllarından bu yana tanıtımlarını ve reklamlarını yaptığımız metin2 pvp server'lar ve metin2 serverler ile sizlere her zaman en iyi oyun keyfi ve fırsatı sunmaya devam ettik. Piyasada çok fazlasıyla metin2 bilişimi bulunmakta, bu bilişimlerin açtığı serverler gerek files'daki hatalar olsun, gerek ise sunucunun yani bilişimin donanımlarının yetersizliği ile kapanmakta. Sizlerde oynacağınız metin2 pvp serverları iyi seçerek pişman olmayacağınız kaliteli emek serveri yada kaliteli wslik pvp metin2 serverleri tercih edebilirsiniz.

Sitemap