Metin2 Pvp Serverler pvp serverler
pvp

Metin2 Serverler metin2 pvp Mt2 Pvp Duyuru: Metin2 Pvp Serverler
header end
Zindan2
SERVER BİLGİLERİ
1 OY

Server Adı
:
pvp serverler
Durum
:
Server Açık
Derece
:
Kolay
Web Adresi
:
http://www.mt2.gen.tr/
Banner Kodunuzu Sitenize Ekleyin VİP Server Kazanın !!!
SERVER TANITIMI

Metin2 Nemere Gözetleme Kulesi Nasıl Yapılır?

Bu yazımda sizlere metin2 pvp serverler oyunlarına henüz yeni gelmiş olan Nemere gözetleme kulesinden bahsetmek istiyorum.  Öncelikle nasıl gideceğini bilmeyenler için yön larak Sohan dağını gösterebiliriz. Buraya girişte ise yanınızda mutlaka ki bir şaman olmanız gerekir aksi takdirde nemereye giriş yapabilmeniz mümkün değildir. Grup liderinizin puanının ise 104 levelden daha yüksek olması gerekir.  Kuleden içeriye girdiğiniz zaman birer adet örümcek zindanından geçiş bileti alabilmeniz gerekir ancak bu her pvp serverlere göre değişiklik göstermektedir. Dilerseniz aşağıda ne yapmanız gerektiğini bölümler şeklinde size detaylıca anlatalım.

Atılacak Adımlar

Birinci bölümde yapmanız gereken şey bütün yaratıkları öldürmeni daha sonrasında buz aslanını aktif ediyorsunuz ve de yaratıkların tam olarak öldüğünden emin olursanız üst kata geçmek için hazır olun.

İkinci bölümde ise yine bütün yaratıkları öldürmeniz gerekiyor. Burada da bütün yaratıkları kestikten sonra bir üst kat için hazırlığa geçin.

Üçüncü katta da önemli olan tüm yaratıkları kesmeniz onları temizledikten sonra üzerinize dalgalar halinde mobların geldiğini göreceksiniz onları da temizledikten sonra bir üst kata geçmeye hazırsınız demektir.

Dördüncü bölümde ise yine tüm yaratıkları kesiyorsunuz ve bu kez kuzey yıldızı anahtarını almanız gerekiyor. Çünkü arctic küğlerinin üzerinde bulunan beş mührü açanız için bu anahtarı kullanacaksınız. Mühürleri açarkende doğru sıralamayı takip etmeniz gerekiyor.  Sıralamalar ise sabit kalmıyor sürekli olarak değişiyor.

Beşinci bölümde artık daha fazla dikkatli davranmanız gerekiyor burada da tüm yaratıkları kestikten sonra buz metnini de kesmeniz gerekiyor. Burası 100 level bir metin.

Altıncı bölümde size özel olarak bekleyen 5 tane yaratık var bunları kestikten sonra üst kata çıkabileceksiniz.

YORUMLAR

Her geçen yıl yenilenen ve güncellenen metin2 pvp servelarının getirdiği birbirinden farklı karakterler ve özellikler ile sizlere sunulan metin2 tanıtım ve reklamını yapmaktayız. Eski tr tipi emek serverler'de olan 1-99 betasız ve dönüşümsüz serverlerden bu zamana kadar gelen yep yeni özellikler oyunu bol dönüşümlü, simyalı, kuşaklı, lycanlı, 1-120 emek yada son seviye başla, gm başla metin2 server gibi farklı şekilde değişmektedir. Değişmeyen en önemli özelliklerden biri olan metin2 emek serverler yada metin2 wslik serverler gibi kelimeler içerisinde aslında pek çok özellik yer alıyor. Bilindiği üzere lycan karakterinin getirdiği lycan efsunları, metin2 simyalı pvp, metin2 emek pvp, metin2 pvp, metin2 emek server, metin2 lycanlı server, metin2 lycansız server, metin2 kuşaklı server, metin2 kapanmayan serverler yada her yıl saçma sapan şekilde açılan anlamsız metin2 pvp serverlar'den sıkıldıysanız sizlere yenilenen ve asla kapanmayan emek serverlar yada wslik serverler sunuyoruz. 2000'li yıllarından bu yana tanıtımlarını ve reklamlarını yaptığımız metin2 pvp server'lar ve metin2 serverler ile sizlere her zaman en iyi oyun keyfi ve fırsatı sunmaya devam ettik. Piyasada çok fazlasıyla metin2 bilişimi bulunmakta, bu bilişimlerin açtığı serverler gerek files'daki hatalar olsun, gerek ise sunucunun yani bilişimin donanımlarının yetersizliği ile kapanmakta. Sizlerde oynacağınız metin2 pvp serverları iyi seçerek pişman olmayacağınız kaliteli emek serveri yada kaliteli wslik pvp metin2 serverleri tercih edebilirsiniz.

Sitemap